Тиждень історії

Дата: 12.05.2021 09:10

Відповідно до річного плану роботи школи з 05.05. по 11.05.2021 року, з метою поглиблення знань учнів, підвищення інтересу до вивчення предмету  у школі був проведений тиждень історії вчителем Габор Ганною Іванівною.  Були  сплановані заходи  тижня історії, підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

- книжкова виставка літератури  до Дня памяті та примирення.

Учні збагатили свої знання з історії нашої Батьківщини. Проведені заходи були направлені на формування свідомого громадянина, патріота України.

Своєчасно були підведені підсумки, визначені переможці, яких було відзначено на загальношкільній лінійці грамотами.