Предметні тижні

Тиждень української мови

"Не вмре повік твоє святе ім'я " Є імена, що ввібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім'я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. Вшанування Великого Кобзаря - гідний привід для педагогів та учнів згадати Пророка України шляхом проведення низки цікавих позакласних заходів з метою ширшого ознайомлення з маловідомими  сторінками непростого життя поета, його самобутнім світоглядом, задля становлення свідомості шкільної молоді, усвідомлення величі культури нашої держави. Не порушуючи традицій, ось уже який рік поспіль, у Тереблеченському ліцеї з 4 по 8 березня пройшов тиждень української мови та літератури. Заходи, проведені впродовж тижня були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання життєвої позиції. Розпочався тиждень Інтелектуальною грою "Брейн-ринг з української мови та літератури " - " Бринить - співає наша мова,  Чарує, тішить і п'янить". У вівторок - Сценка " Малий Тарасик і Оксана " та літературний конкурс за творчістю Тараса Шевченка "Пригадаймо знову..." У середу - презентація учнівських лепбуків " Пророк і славний наш Кобзар". У четвер - відкритий урок з української мови у 7 класі " Українська мова - позивний "солов'їна". П'ятниця принесла нам спів пісень, декламування віршів Т. Г. Шевченка.  Ліцеїсти приголомшили всіх своїми прагненнями прославляти державну мову, за яку боровся наш Кобзар.

12:14 11.03.2024

Тиждень енергоефективності та ресурсозбереження.

Відповідно до розпорядження Тереблеченської сільської ради та затвердженного директором ліцею плану заходів у Тереблеченському ліцеї було проведено тиждень енергоефективності та ресурсозбереження.

14:22 04.03.2024

Тиждень фізики та інформатики

Згідно річного плану роботи ліцею з  29 січня по 02 лютого в Тереблеченському ліцеї  було організовано та проведено тиждень інформатики та фізики, з метою сприяння розширенню знань з інформатики та фізики, принципів безпечного інтернету, інтересу до предметів та активізації творчих здібностей учнів.

16:32 06.02.2024