НАКАЗ від 18 вересня 2023 р. № 115 Про підсумки проведення Олімпійського тижня в 2023/2024 навчальному році

Дата: 21.09.2023 09:11

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Чернівецького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

18 вересня  2023 р.                                                             № 115

Про підсумки  проведення Олімпійського

тижня в 2023/2024 навчальному році

На виконання листа МОНУ від 31.08.2023 р. № 21/08-1407 та плану роботи ліцею на 2023/2024 навчальний рік та з метою  виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки з 11 по 15.09.2023 року був проведений Олімпійський тиждень.

Відкриття тижня розпочалося урочистою лінійкою 11.09.2023, яку провела вчитель фізичної культури Німіжан О.К. з повідомленням про заплановані заходи. Кожен клас підготувався ретельно до відкриття: здавали рапорти, озвучували девізи, демонстрували стіннівки.

З учнями 1-4 класів, 12.09.2023 року, вчителями початкових класів були проведені «Веселі старти». На протязі тижня вчителями фізичної культури були проведені змагання між учнями 5-11 класів: з стрибків в довжину, легкоатлетична естафета, міні-футболу, перетягування канату,  з армреслингу, , змагання з волейболу між командами старших класів. У змаганнях з армреслінгу переможцями стали: Крецу Василь (9 клас), Папков Іван (9 клас), Габор Костянтин (9 клас), з стрибків: Крецу Василь (9 клас); - Німіжан Пентелей (7 клас), Німіжан Камелія (6 клас). У змаганнях з перетягування канату перемогла команда 8-го класу, з міні футболу та волейболу перемогла команда 9-го класу.

18.09.2023 вчителем фізкультури була проведена підсумкова лінійка і нагородження найактивніших учасників за підсумками проведення тижня.

На підставі вищевикладеного,

1. План проведення  Олімпійського тижня у 2023/2024 навчальному році вважати виконаним в повному обсязі.
  2. За активну творчу участь в організації та проведенні тижня відзначити роботу вчителів фізичної культури   Німіжан О.К. та Воріняка А.В.
  3. Голові методичного об’єднання вчителів естетичного циклу:
    1.  Розглянути підсумки проведення тижня у 2023/2024 навчальному році на черговому засіданні методичного об’єднання.
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                    Леонтина ПАНЧУК