НАКАЗ від 12 вересня 2023 р. № 109 Про організацію роботи з обдарованими дітьми у 2023-2024 н.р.

Дата: 13.09.2023 09:14

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Чернівецького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

12 вересня  2023 р.                                                                 № 109

Про організацію роботи з обдарованими

дітьми у 2023-2024 н.р.

Відповідно до плану роботи Тереблеченського ліцею на 2023-2024 навчальний рік та з метою виявлення здібних учнів, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, а також стимулювання науково-пошукової діяльності, самостійної роботи школярів щодо вивчення окремих предметів

1.   Затвердити план заходів по роботі з обдарованими дітьми на 2023-2024 навчальний рік.

2. Педагогічному колективу ознайомитись з шкільним планом заходів щодо організації роботи з обдарованими дітьми на 2023-2024 н.р. та залучати учнів до участі у даних заходах.

3.  Чупрун В.Л., заступника директора з навчально-виховної роботи призначити координатором роботи з обдарованими дітьми.

4.    Шкільному психологу Грицкан Л.Т.:

4.1 Поновити банк даних з психолого-педагогічними характеристиками обдарованих дітей.

До 08.10.2023 року.

4.2 Провести психолого-педагогічне дослідження в 5-11 класах з метою виявлення здібних дітей.

До 01.11.2023 року

5. Учителям-предметникам:

5.1 Забезпечити методично-організаційний супровід участі дітей в олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

5.2 Продовжити роботу по впровадженню інноваційних технологій навчання.

Протягом 2023-2024 н.р.

5.3 Організовувати і проводити в школі предметні тижні, конкурси, виставки творчих робіт учнів.

Згідно з річним планом роботи

5.4 Надати учням можливість для реалізації індивідуальних творчих потреб, забезпечити умови для оволодіння практичними вміннями і навичками наукової, дослідно-експериментальної діяльності.

Протягом 2023-2024 н.р.

5.5 Організувати роботу по залученню учнів до гуртків, факультативів, індивідуальних занять.

Вересень 2023 року

6.   ЗДНВР  Чупрун В. Л:

6.1 Організувати проведення  І (шкільного) етапу олімпіад з базових предметів.

Жовтень 2023 року

6.2 Підготувати проект наказу про організацію та проведення І (шкільного) етапу олімпіад з базових предметів.

До 08.10.2023 року

6.3 Тримати під постійним контролем участь учнів у предметних олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, конкурсах.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на ЗДНВР  Чупрун В.Л.

Директор ліцею                   Леонтина ПАНЧУК