Як батькам уберегти дітей від самогубства?

Дата: 15.02.2021 09:28

Як батькам уберегти дітей від самогубства?

З початку 2021 року в Україні у різних регіонах почастішали випадки самогубств серед підлітків.

Обставини смерті у кожному випадку різні, серед можливих причин – вплив соцмереж та небезпечних ігор, на кшталт, «Синій кит» чи «Момо».

????Щоб вберегти своїх дітей від фатальних вчинків, батьки мають бути особливо уважними та розважливими.
????Розмовляйте зі своїми дітьми про небезпеку в інтернеті.
????Цікавтеся життям своєї дитини, її почуттями та переживаннями. Приймайте її, без приниження, критики й знецінення.
????Приділяйте більшу увагу психологічному стану дитини.
????Діти є дуже чутливими та вразливими. Підтримуйте та допомагайте їм. Пам’ятайте, що жорсткі заборони та ваше суворе ставлення можуть погіршити ситуацію.
????Зверніть увагу на коло спілкування дитини.
????Слідкуйте за поведінкою своєї дитини в реальному та онлайн-житті. Якщо помітили різкі зміни, або маєте певні сумніви та побоювання – зверніться за психологічною підтримкою.