Про підсумки проведення тижня географії

Дата: 22.02.2021 09:46

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Глибоцького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

01 лютого 2021 р.                                                № 7

Про підсумки проведення

тижня географії

З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, згідно річного плану роботи школи з 25 по 29 січня 2021 року у закладі було проведено предметний тиждень географії вчителем  Гуцуляк Тетяною Петрівною.   Були  підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

Під час проведення тижня географії були проведені  такі заходи:

• Відкритий урок-ярмарка з географії в десятому класі на тему «Країни Європи».
  • конкурс « Супер знавці географії»  серед учнів 9 – 11 класів. Перемогла команда дівчат.
  • Конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів «Наша планета - Земля», у якому перемогу отримали учні  Сташеску Елена (7 кл.), Панчук Олена (7 кл.), Панчук Георгій (6 кл.), Цуркан Данієл (6 кл.), Царюк Іван (6 кл.), Оларь Геогій (7 кл.), Мутеліка Артемій (6 кл.), колективна робота 5-го класу.
  • конкурс рефератів «Країни Європи» серед учнів 10 – 11 класів.

Своєчасно були підведені підсумки, на загальношкільній лінійці переможців було нагороджено грамотами.

На підставі вищезазначеного

наказую:

1. Визнати проведення тижня географії на достатньому  рівні.

2. Оголосити подяку за підготовку та проведення предметного тижня географії вчителю Гуцуляк Тетяні Петрівні.

3. Результати проведення обговорити на черговому засіданні методичного обєднання вчителів природничо-математичного циклу.

4. Чупрун Вірі Лазарівні - заступнику директора з навчально-виховної роботи, продовжити контроль за підготовкою й проведенням предметних тижнів у закладі.

Систематично

5. Класним керівникам надавати учням необхідну допомогу під час підготовки до предметних тижнів.

Постійно

6. Педагогу-організатору Панчук А.В. висвітлити матеріали  тижня на сайті закладу.

До 04.02.21

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Чупрун В.Л.

Директор школи                            Панчук Л.Т.