МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ Одне сонце для всіх

Дата: 14.05.2024 09:55

У п’ятницю, 10 травня 2024 року, Тереблечанський ліцей прийняв делегацію, яка представляла румунських партнерів, які беруть участь у проекті «ОДНЕ СОНЦЕ ДЛЯ ВСІХ»:
      Союз українців Румунії Сучавський відділ в особі інсп. Професор Іліє Саучук, як президент і координатор,
      Середня школа «Богдан Вода», Редеуці, в особі професора Раду-Георге Мунтяну, як директора-координатора та професора Мартіняк Міхаела-Делія, як координатора,
      Середня школа Ватра-Молдовіцей, представлена ​​професором Колбан Монікою-Джорджета та Саучук Елізабет Оленою, як координатором,
      Сучавський національний коледж «Міхай Емінеску» в особі професора, доктора Сільвії-Коріни Нуцу, як директора, та професора Максима Крістіни, як координатора.
      Також у нас були гості представники клубу Rotary, Ясси.
      В рамках цього заходу були представлені сторінки з історії ліцею. Було проведено обговорення щодо розвитку партнерства та підписаний протокол представниками установ-партнерів.
      Учні Тереблеченського ліцею представили мистецьку програму на тему «Мама – початок починань». Основна мета проекту – стимулювати та капіталізувати інтерес студентів-учасників та педагогічного колективу до популяризації освіти, культури та традицій Буковини задля збереження рідної мови та етнічної ідентичності.