Наказ №94 від 3 вересня 2023р Про затвердження інструкцій

Дата: 12.09.2023 10:43

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Глибоцького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

03 вересня 2023                                                                № 94

Про затвердження Інструкції

Відповідно до плану роботи школи, до Закону України "Про охорону праці" (Постанова ВР України від 14.10.1992 № 2694-XII) в редакції від 20.01.2018р, на основі «Положення про розробку інструкцій з охорони праці», затвердженого Наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 29 січня 1998 року № 9 в редакції від 30 березня 2017 року, з урахуванням Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 26 грудня 2017 року N 1669.  :

1. Затвердити Інструкцію з охорони праці та безпеки життєдіяльності ліцею  під час воєнного стану.(Додаток)
  2.
  3. Опрацювати дану інструкцію.

1. Відповідальність за виконання даного наказу залишаю за собою

Директор ліцею                                  Леонтина ПАНЧУК