Тиждень географії

Дата: 15.04.2024 10:53

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Конституції 2, с.Тереблече, Чернівецького р-ну, Чернівецької області, 60435, тел.: (03734) 3-43-93,                                   e-mail terebleche_school@ukr.net

15 квітня 2024 р.                                                         № 49

Про підсумки проведення

тижня географії

Згідно річного плану роботи ліцею з 08 по 12 січня 2024 року у закладі було проведено предметний тиждень географії вчителем  Гуцуляк Тетяною Петрівною  з метою  розвивати стійкий інтерес учнів до географії, як науки і шкільного предмету, виховувати патріотизм, любов до рідного краю, розвивати краєзнавчий інтерес, сприяти формуванню всебічно розвиненої особистості, виховувати любов та бережливе ставлення до природи..   Вчителем географії були  підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

Під час проведення тижня географії були проведені  такі заходи:

• Відкритий урок з географії в восьмому класі на тему «Міські та сільські поселення. Урбанізація».
  • Фото-квест «Куточками України» 6 - 11 класи
  • Презентація  «Міста України» 10 клас.
  • Показ моди Trashion Fashion Show (6-7 класи, ведучі 10 клас)

Також був підведений підсумок тижня, оголошені найактивніші учасники.

Тиждень географії виявився насиченим, цікавим; довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами і відкриттями. Під час його проведення діти збагатили знання, розширили свій кругозір, проявили ініціативу й самостійність, розвинули індивідуальні здібності, навчилися відстоювати свою точку зору.

На підставі вищезазначеного

1. Визнати проведення тижня географії на достатньому  рівні.

2. Оголосити подяку за підготовку та проведення предметного тижня географії вчителю Гуцуляк Тетяні Петрівні.

3. Результати проведення обговорити на черговому засіданні методичного обєднання вчителів природничо-математичного циклу.

4. Чупрун Вірі Лазарівні - заступнику директора з навчально-виховної роботи, продовжити контроль за підготовкою й проведенням предметних тижнів у закладі.

Систематично

5. Класним керівникам надавати учням необхідну допомогу під час підготовки до предметних тижнів.

6. Відповідальній за ведення сайту ліцею Пічалка І.С.:

Висвітлити на сайті матеріали про проведення Тижня географії до 16.04.24 р.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                Леонтина ПАНЧУК