Про  підсумки проведення Тижня біології та хімії

Дата: 12.02.2024 10:57

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Чернівецького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

12 лютого 2024 р.                                                  № 21

Про  підсумки проведення

Тижня біології та хімії

Згідно річного плану роботи ліцею з  05 по 09 лютого в Тереблеченському ліцеї  був організований та проведений Тиждень  біології та хімії, з метою розширення знань з біології та хімії, інтересу до предметів та активізації творчих здібностей учнів.

Вчителем біології та хімії  Крецу О.С. було розроблено план проведення тижня. Відкриття тижня відбулося на загальношкільній лінійці де була визначена мета та узгоджений час проведення заходів.  Тиждень розпочався захистом проектів з біології під назвою «Креативний»,  в якому взяли участь учні 6-11 класів. Всі проекти були цікавими, виконаними з натхненням, а більшість ідей були позичені з Pinterestu. В цей же день учні 6-го класу створили галерею малюнків про білогію.

Для розвитку логічного мислення учнів та актуалізації знань з біології  Ольтя Сергіївна проводила інтерактивну гру «Біологія в словах», під час якої команди дівчат та хлопців 8-го класів відповідали на питання з різної тематики та різної складності. Також розповили про будову скелету, як домашнє завдання  Переможцями стали команда дівчат.

У п’ятницю вчителька провела  відкритий урок у 7-му класі на тему «Розваги з хімічними реакціями». Семикласники із захопленням поринули в атмосферу хімічних дослідів, бездоганно розв’язали всі завдання, підготували та продемонстрували експерименти, створили власні кросворди та казки на тему «Хімічні елементи».

Вручення грамот та нагород зробили підсумки тижня яскравими.

Предметний тиждень активізував пізнавальну діяльність учнів, сприяв покращенню засвоєння навчальної програми та розвинув інтерес до біології та хімії. Крім того тиждень став спільною справою, що згуртувала школярів, допомогла розкрити їх таланти, навчила діяти дружньо й організовано.

Виходячи з цього,

1. Підготовку та  проведення Тижня біології та хімії вважати на високому рівні.

2. Вчителю біології та хімії Крецу О.С.:

Продовжити роботу щодо вдосконалення своєї методичної майстерності у викладанні предметів та в організації  позакласної роботи, залучаючи найбільшу кількість учнів.

1. Голові методичного об'єднання природничо-математичного циклу Павлюк М.Г.:

На наступному засіданні методичного об'єднання розглянути питання щодо якості проведення предметного тижня.

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Чупрун В.Л.:

4.1.Систематично здійснювати контрольно-діагностичну роботу за проведенням предметних тижнів, з метою виявлення обдарованих учнів.

4.2.У травні 2024 року провести підсумки проведення предметних тижнів у ліцеї.

1. : Відповідальній за ведення сайту ліцею  Пічалка І.С.:

Висвітлити на сайті матеріали про проведення тижня біології та хімії до 13.02.24 р.

1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор ліцею              Леонтина ПАНЧУК