Наказ підсумки тижня англійської мови

Дата: 16.03.2023 11:09

На виконання плану роботи закладу на 2022-2023 навчальний рік та з метою підвищення інтересу школярів до вивчення англійської мови, активізації їх пізнавальної діяльності, удосконалення форм і методів проведення уроків з англійської мови в період з 13 по 17 лютого 2023 року у ліцеї проведено тиждень англійської мови вчителькою  Заєць М.К.

Тиждень англійськоі мови розпочався  у понеділок 13 лютого із озайомленням учнів з планом роботи тижня та святковим оформленням коридору ліцею до Дня Святого Валентина. Також Марія Костянтинівна підготувала кольоровий ящик для таємних вітальних листівок.  У вівторок 14 лютого пройшов конкурс стінгазет, які були творчо підготовлені учнями 7-10 класів та слухання легенди про Свято Святого Валентина. Середа та четвер стали днями мозгового штурму. Під час розв’ язання кросвордів, знайдення  слів, відгадування загадок, збору висловлювань та перекладу приказок, учні  мали змогу удосконалювати комунікативні навички та поглиблювати соціокультурні знання у  дружній атмосфері іншомовного спілкування.

Цікаво та креативно пройшов відкритий урок з англійської мови у 6-му класі. Учні продемонстрували свої знання з англійської мови, вони із задоволенням та захопленням виконували цікаві та пізнавальні завдання.

Як свідчить аналіз проробленої роботи,  всі заплановані заходи в рамках Тижня були проведені. Вони продемонстрували певну зацікавленість учнів вивченням англійської мови, якісну роботу вчителя Заїць М.К. з активізації й розвитку пізнавальної діяльності школярів із даного предмета.

У пятницю вчитель англійської підвела підсумки Тижня та вручила нагороди переможцям.

Виходячи з вищепереличеного,

1. Відзначити належну підготовку до організації і проведення Тижня англійської мови вчителя Заєць М.К.
  2. Заступнику директора  з навчально-виховної роботи Чупрун В.Л.:
    1. Систематично здійснювати контрольно-діагностичну роботу за проведенням предметних тижнів, з метою виявлення обдарованих учнів.
    2. У травні 2023 року провести підсумки проведення предметних тижнів у ліцеї.
    3. Педагогу-організатору ліцею:

Висвітлити на сайті матеріали про проведення тижня англійської мови до 20.02.23 р.

1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Чупрун В.Л.

Директор ліцею                      Леонтина ПАНЧУК