Тиждень українознавства

Дата: 25.10.2022 11:14

На виконання плану роботи  закладу на 2022/2023 навчальний рік та з метою вивчення звичаїв, обрядів рідного краю, історії віри, традицій та виховання учня як патріота, з 17.10 по 21.10 був проведений тиждень українознавства.

Відкриття тижня започаткувала традиційна лінійка, на якій вчитель українознавства Віра Чупрун ознайомила школярів з планом роботи тижня та презентувала відео-подорож «Любіть Україну, як сонце любіть …»

У вівторок учні мали змогу взяти участь у веселій лотереї «Кмітливим – подарунок».

На відкритому уроці з українознавства в 7-му класі на тему: «Обереги українців у побуті. Відтворення народних символів України в предметах побуту», учні зрозуміли що обереги це – українські прадавні символи-захисники, знаки віри у вище заступництво, що символи-обереги втілювались у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди