Тиждень української мови

Дата: 11.03.2024 12:14

"Не вмре повік твоє святе ім'я "
Є імена, що ввібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім'я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.
Вшанування Великого Кобзаря - гідний привід для педагогів та учнів згадати Пророка України шляхом проведення низки цікавих позакласних заходів з метою ширшого ознайомлення з маловідомими  сторінками непростого життя поета, його самобутнім світоглядом, задля становлення свідомості шкільної молоді, усвідомлення величі культури нашої держави.
Не порушуючи традицій, ось уже який рік поспіль, у Тереблеченському ліцеї з 4 по 8 березня пройшов тиждень української мови та літератури.
Заходи, проведені впродовж тижня були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання життєвої позиції.
Розпочався тиждень Інтелектуальною грою "Брейн-ринг з української мови та літератури " - " Бринить - співає наша мова,
Чарує, тішить і п'янить".
У вівторок - Сценка " Малий Тарасик і Оксана " та літературний конкурс за творчістю Тараса Шевченка "Пригадаймо знову..."
У середу - презентація учнівських лепбуків " Пророк і славний наш Кобзар".
У четвер - відкритий урок з української мови у 7 класі " Українська мова - позивний "солов'їна".
П'ятниця принесла нам спів пісень, декламування віршів Т. Г. Шевченка.  Ліцеїсти приголомшили всіх своїми прагненнями прославляти державну мову, за яку боровся наш Кобзар.