НАКАЗвід 12 жовтня 2023 р. № 122 Про підсумки проведення Декади захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2023 12:41

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Чернівецького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

12 жовтня 2023 р.                                                                № 122

Про підсумки проведення

Декади захисників та

захисниць  України

На виконання Розпорядження Тереблеченської сільської ради № 256 від 18.09.2023 року, плану  роботи ліцею на 2023-2024 навчальний рік, плану заходів Декади присвяченій Дню захисників та захисниць України, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, з метою належного відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва, формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, виховання та формування патріотично зрілої особистості, військово-професійної орієнтації молоді, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань у Тереблеченському ліцеї  було проведено наступні заходи:

1. Військово-патріотичні змагання Сокіл («Джура») серед учнів 10-11 класів Тереблеченського та Нижньосиньовецького ліцеїв (Воріняк А.В. з двома прикордонниками).

2. Благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ (класні керівники та класоводи 1-11 класів).

3. Виховні години та тематичні бесіди «В єдності наша сила» (класні керівники 5-11 класів).

3. Уроки мужності «Історії героїв»  (вчитель історії Габор Г.І.).

4.  Перегляд мультиплікаційних, художніх і науково-популярних фільмів про українську військову звитягу в різні історичні часи, про мужність та героїзм захисників Української землі (класні керівники 1-9 кл.).

5. Національно-патріотична акція малюнків та конкурс плакатів «Героям слава!» (вчитель образотворчого мистецтва Гуцуляк Т.П., ЗДВР Ауріте М.С.).

6. Книжкова виставка «З відданістю Україні в серці» (бібліотекар Заїц Л.В.).

Враховуючи вищевикладене

1. Вчителю  предмету Захист України Воріняку Андрію Вікторовичу оголосити подяку за організацію військово-патріотичних змагань Сокіл («Джура»)

2. Всім педагогічним працівникам ліцею постійно приділяти особливу увагу:

2.1. Гідному вшануванню бойового подвигу, звитяги, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу;

2.2. Збереженню та розвитку національних військових і обрядово побутових традицій;

2.3. Популяризації серед української молоді здорового способу життя та фізичної культури.

3. Класним керівникам 1-11 класів, продовжити проведення виховних заходів  національно-патріотичного  напрямку.

4. Учневі 4-го класу Мешак Андрію оголосити подяку та вручити грамоту за вагомий внесок – 400 гривен від продажу браслетів (виготовлених власноруч) на підтримку ЗСУ.

5. Пічалка І.С. оформити статтю та фото проведених заходів на сайт ліцею.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                    Леонтина ПАНЧУК