Про підсумки проведення Тижня англійської мови

Дата: 19.02.2024 13:12

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Чернівецького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

19 лютого 2024 року                                                           № 24

Про підсумки проведення

Тижня англійської мови

На виконання плану роботи Тереблеченського ліцею на 2023-2024 н.р. та з метою  удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвитку їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, вчителем аглійської мови, Заєць М.К., в період з 12 по 16 лютого 2024 року був організовний та проведений Тиждень англійської мови.

Планом Тижня англійської мови передбачалося проведення наступних заходів:

12.02 – відкриття тижня на загальношкільній лінійці. Ознайомлення учнів з планом роботи тижня. День Святого Валентина у світі. Легенда цього свята;

13.02 – відгадай загадки; збери висловлювання;

14.02 – конкурс «Найкраща стінгазета до Дня Святого Валентина» (6 -11 класи); розвяжи кросворд «Heart»; знайди десять слів на тему «Здоровя»;

15.02 – вгадай ребуси; перегляд презентацій на тему «Знайома і незнайома Британія» (7-11 класи);

16.02 – інтелектуальна гра  «Brain ring» (9-11 класи). Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.

16.02. - підсумки тижня, нагородження найактивніших учнів.

Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали всіх учнів закладу. Проведені заходи продемонстрували зацікавленість учнів вивченням англійської мови, грунтовну роботу вчителя з активізації й розвитку пізнавальної діяльності школярів з даного предмета.

Найактивнішими учасниками конкурсів та змагань в рамках Тижня іноземної мови стали наступні учні: Німіжан Анна, Ауріте Вероніка (11 клас), Панчук Олена, Сташеску Олена (10 клас), Ауріте Сільвія, Мешак Валерія (8 клас), Будей Ксенія, Цуркан Діана, Цигира Олександра
(7 клас)
. Проведення Тижня англійської мови дало змогу повторити, закріпити і розширити знання учнів у вивченні іноземної мови.

На підставі вищезазначеного,

1. Рівень проведення Тижня англійської мови вважати високим.
  2. Відзначити належну підготовку до організації і проведення Тижня англійської мови вчителем Заєць М.К.
  3. Чупрун В.Л., заступнику директора з навчально-виховної роботи:

3.1. Сприяти проведенню позакласної роботи з учнями, творчому і професійному зростанню педагогів.

3.2. Надавати методичну допомогу вчителям МО суспільно-гуманітарних дисциплін щодо організації їх самоосвітньої діяльності, підвищення фахового рівня, удосконалення навчально-виховного процесу.

3.3. Ознайомити членів МО зі змістом даного наказу.

1. Грицкан Л.Т., керівнику МО суспільно-гуманітарних дисциплін: Обговорити проведення Тижня англійської мови на наступному засіданні МО.
  2. Відповідальній за ведення сайту Пічалка І.С.:                                            Узагальнити матеріали Тижня англійської мови та представити їх на шкільному сайті.                                                 До 20.02.2024 р.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на Чупрун В.Л., заступника директора з навчально-виховної роботи.

Директор ліцею                               Леонтина ПАНЧУК