Про проведення онлайн-опитування

Дата: 19.03.2021 16:31

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

КЗ «ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

58000, м. Чернiвцi, вул. I. Франка, 20 ; тел./ факс (0372) 52-73-36 Е-mail: cv_ ipo@ukr.net

Про проведення онлайн-опитування

Інформуємо. У рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» та з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» проводить онлайн - опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації закладів загальної середньої освіти та батьків учнів чи осіб, які їх замінюють.

Просимо сприяти проведенню дослідження: поінформувати батьків учнів чи осіб, які їх замінюють про його проведення та розмістити на сайтах закладів загальної середньої освіти посилання щодо опитування респондентів, а саме: учителів, представників адміністрації ЗЗСО https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxxHOIgU2hC1VBoJWV6arnhTDDuyw-gX39EfLIgTcRbxUVfw/viewform

батьків учнів чи осіб, які їх замінюють

Опитування проводитиметься у березні-травні 2021 року на умовах повної анонімності. Також інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною.

В.о. директора                                                                         Григорій Білянін

Василіка К.О.

52-23-43