Про підсумки тижня історії

Дата: 09.04.2024 19:59

Відповідно до річного плану роботи ліцею на 2023-2024 навчальний рік та з метою розширення й поглиблення знань та умінь учнів, підвищення інтересу до вивчення історії, використовуючи методи зробити навчання більш цікавим, відкрити нові точки зору та нетрадиційні підходи у вивченні історії, а також показати тісний зв'язок вивченого з історією рідного села, в період з 01.04. по 05.04.2024 рокувчителькою історії Габор Г.І. був проведений Тиждень історії.

Розпочався Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учні познайомились із планом проведення Тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах. Також Ганна Іванівна провела загальношкільний урок памяті для вшанування загиблих від рук сталінських катів 1 квітня 1941 року у Білій Криниці.

На протязі Тижня у коридорі ліцею було оформлено виставку кращих стіннівок і малюнків учнів з найцікавішими уривками історії селаТереблече

У вівторок вчитель провела відкритий урок з історії у 5-му класі на тему «Топоніміка села Тереблече у географічних назвах».

Апогеєм тижня стало завершення проекту «Каплічки та хрести села Тереблече» серед учнів 7-9класу, які разом з вчителькою дослідили історію будівництва всіх сільських каплічок та хрестів, сфотографували їх та сформували презентацію, фото-виставку та альбом.

До параду презентації «Відомі люди села Тереблече»долучилися учні 10 класу.

У пятницю учні 5 класу провели вікторину «Цікава історія нашого села».

Закриття тижня історії відбулося під час загальношкільної лінійки, де було підведено підсумки всіх заходів, а найактивніших учнів булонагороджено грамотами та подяками.

На підставі вищезазначеного,

1. Відзначити належну підготовку до організації і проведення Тижня історії   вчителя Габор Г.І

2. Керівнику методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу Грицкан Л.Т. на черговому засіданні  методичного об’єднання проаналізувати рівень проведення тижня.

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Чупрун В.Л.:

3.1. Систематично здійснювати контрольно-діагностичну роботу за проведенням предметнихтижнів, з метою виявлення обдарованих учнів.

3.2. У травні 2024 року провести підсумкипроведення предметних тижнів у ліцеї.

4. Відповідальній за ведення сайту ліцею ПічалкаІ.С.:

Висвітлити на сайті матеріали про проведення Тижня історії до 09.04.24 р.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                Леонтина ПАНЧУК