Про підсумки проведення  Тижня румунської  мови і літератури

Дата: 22.03.2021 20:00

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Глибоцького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

22 лютого 2021 р.                                             № 18

Про підсумки проведення

Тижня румунської  мови і літератури

Згідно з річним планом школи, з метою розвитку інтересу школярів до вивчення румунської мови і літератури, активізації їх пізнавальної активності, удосконалення форм і методів проведення нетрадиційних уроків і позакласних заходів із рідної мови і літератури, в період з 15.02 по 19.02.2021 р. у школі проведено Тиждень румунської мови і літератури.

Проведенню тижня передувала велика підготовча робота: розроблення плану, оформлення матеріалів, сценаріїв.  На дверях кабінетів були прикріплені вислови видатних людей про значення і багатство румунської мови, у вестибюлі  був оголошений план проведення Тижня.

Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано. Вони продемонстрували зацікавленість учнів до вивчення рідної мови і літератури, сприяли підвищенню їхнього освітнього рівня, показали добру підготовку вчителів, їх творчий підхід до проведення уроків, позакласних заходів, оформлення  школи.

Протягом тижня вчителі Мандюк В.Г. і  Панчук А.В. провели ряд заходів: Панчук А.В.- відкритий урок-конкурс «Гармонія людського розуму» та усний журнал присвячений рідній мові з учнями 5-7 кл, Мандюк В.Г. провела показовий урок-конкурс з літератури в п’ятому класі «У дереві літератури багато плодів».

Книжкову виставку у  бібліотеці «Сторінками улюблених книжок» організувала Заєць Л.В.

На закінчення Тижня вчителі зібрались за круглим столом, де поділились досвідом, методичними розробками, дидактичним матеріалом.

Виходячи з вищесказаного

1. Відзначити належну підготовку до організації і проведення Тижня румунської мови і літератури,   вчителів Мандюк В.Г. і Панчук А.В.
  2. Керівнику методичного об’єднання Грицкан Л.Т. на черговому засіданні  методичного об’єднання проаналізувати рівень проведення тижня.
  3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Чупрун В.Л.:

3.1. Систематично здійснювати контрольно-діагностичну роботу за проведенням предметних тижнів, з метою виявлення обдарованих учнів.

3.2. У травні 2021 року провести підсумки проведення предметних тижнів у школі.

1. Педагогу-організатору Панчук А.В.:

Висвітлити на сайті матеріали про проведення тижня румунської мови та літератури до 23.02.21 р.

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                Панчук Л.Т.v