Тиждень географії

Дата: 18.02.2021 20:48

З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, згідно річного плану роботи школи з 25 по 29 січня 2021 року у закладі було проведено предметний тиждень географії вчителем  Гуцуляк Тетяною Петрівною.   Були  підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

Під час проведення тижня географії були проведені  такі заходи:

• Відкритий урок-ярмарка з географії в десятому класі на тему «Країни Європи».
  • конкурс « Супер знавці географії»  серед учнів 9 – 11 класів. Перемогла команда дівчат.
  • Конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів «Наша планета - Земля», у якому перемогу отримали учні  Сташеску Елена (7 кл.), Панчук Олена (7 кл.), Панчук Георгій (6 кл.), Цуркан Данієл (6 кл.), Царюк Іван (6 кл.), Оларь Геогій (7 кл.), Мутеліка Артемій (6 кл.), колективна робота 5-го класу.
  • конкурс рефератів «Країни Європи» серед учнів 10 – 11 класів.

Своєчасно були підведені підсумки, на загальношкільній лінійці переможців було нагороджено грамотами.