Тиждень безпеки життєдіяльності

Згідно навчального плану у Тереблеченському ліцеї було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху та Тиждень безпеки життєдіяльності

14:32 17.11.2023

Благодійний ярмарок

4-6 жовтня 2023 в Тереблеченському ліцеї був проведений ярмарок на підтримку ЗСУ.

10:27 09.10.2023

Про підсумки проведення Тижня української мови і літератури

Згідно з річним планом школи, з метою сприяння розвитку продуктивного творчого мислення, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку, сприяння самовираження особистості, розвитку і підтримки творчої діяльності школярів, активізації їх пізнавальної активності, удосконалення форм і методів проведення нетрадиційних уроків і позакласних заходів із української мови, в період з 06.03 по 10.03.2023 р. у школі проведено Тиждень української мови і літератури та Шевченківські дні.

11:09 16.03.2023

Наказ підсумки тижня англійської мови

На виконання плану роботи закладу на 2022-2023 навчальний рік та з метою підвищення інтересу школярів до вивчення англійської мови, активізації їх пізнавальної діяльності, удосконалення форм і методів проведення уроків з англійської мови в період з 13 по 17 лютого 2023 року у ліцеї проведено тиждень англійської мови вчителькою  Заєць М.К.

11:09 16.03.2023